




Котел 18 кВт "Брест Малюк" тип Холмова. 6 мм
«Брест Малюк» — це котел класичного типу, який здивує Вас об'ємом топки за компактних розмірів. Ця модель дуже проста у використанні й обслуговуванні. У стандартній модифікації кошенят зроблений зі сталі 5 мм марки 0962с. Водяна сорочка котла виготовлена зі сталі 3 мм. На замовлення ми можемо зробити котел зі сталі 6 і 7 мм.
Серія «Малюк» має широкий асортимент за потужностями: 10, 12, 15, 18, 20 кВт.
«Бріст Малюк» має модифікацію з плитою, що дає змогу використовувати котел під час приготування їжі.
Типи палива:
- Дрова
- Вугілля
- Опилки
- Брикети
- Щіпка
Котел на дровах і вугілля може використовуватися як основний спосіб опалення або резервного в парі з газовим або електричним котлом.
Котел «Бріст Малюк» має дві регульовані дверцята, які ущільнені шнуром 18 мм, завдяки чому ви завжди можете відрегулювати дверцята та в процесі експлуатації не буде випадків задимлення. Котел комплектується чавунними колосниками, адже це рішення перевірено часом, навіть якщо вони прогорять, це ніяк не впливає на подальшу працездатність котла. Адже їх дуже легко замінити. Це просте, надійне й ефективне рішення.
Твердопаливний котел «Бріст Малюк» може працювати в автоматичному режимі, Ви можете доукомплектувати системою автоматики, адже на котлі є всі необхідні технологічні отвори для кріплення вентилятора та блока керування. У стандартній комплектації кошенят має механічний спосіб керування з можливістю доукомплектування механічним регулятором тяги. На котлі можна встановити систему безпеки 3-1.
Всі котли ТМ «Брест» мають декоративний кожух і утеплювач між теплообмінником і обшивкою котла, що робить його безпечним у використанні та підвищує його ефективність.
Характеристики:
| Модель | Потужність , кВт | Площа обігріву, m² | Габаритні розміри , мм, ВхШхГ | Маса 3мм | Маса 4мм | Маса 5мм | Маса 6мм | Маса 7мм | Об'єм камери завантаження , л. | Габарити топки,мм, ВхШхГ | Розвір вікна завантаження , мм | Об'єм води в котлі , л | ККД, % | Робочий тиск, бар. | Діаметр димоходу , мм | Діаметр патрібків під'єднання, мм | Товщина металу , мм |
| Котел "Брест Малюк" з плитою та без 10 кВт | 10 | 100 | 820х490х500 | 115 | 126 | 140 | 60 | 500x340x350 | 250x350 | 48 | 84-90% | 1,5-2 | 127 | 40 | 5, 6, 7 мм | ||
| Котел "Брест Малюк" з плитою та без 12 кВт | 12 | 120 | 850х490х530 | 124 | 136 | 150 | 64 | 530x340x350 | 250x350 | 55 | 84-90% | 1,5-2 | 127 | 40 | 5, 6, 7 мм | ||
| Котел "Брест Малюк" з плитою та без 15 кВт | 15 | 150 | 950х490х500 | 135 | 148 | 163 | 75 | 630x340x350 | 250x350 | 65 | 84-90% | 1,5-2 | 127 | 40 | 5, 6, 7 мм | ||
| Котел "Брест Малюк" з плитою та без 18 кВт | 18 | 180 | 1000х490х530 | 144 | 158 | 174 | 81 | 680x340x350 | 250x350 | 70 | 84-90% | 1,5-2 | 127 | 40 | 5, 6, 7 мм | ||
| Котел "Брест Малюк" з плитою та без 20 кВт | 20 | 200 | 850х490х880 | 185 | 203 | 223 | 119 | 530x340x660 | 250x350 | 83 | 84-90% | 1,5-2 | 127 | 40 | 5, 6, 7 мм |
До базової комплектації котла «Бріст Малюк» входить:
- котел;
- термометр капілярний;
- комплект для чищення
- чавунні колосники;
- гарантійний талон;
- інструкція з експлуатації котла.
На всі котли діє гарантія 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Брест |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Буре вугілля |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Об'єм камери згоряння | 81 л |
| Об'єм води в котлі | 70 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Площа обігріву | 180 кв.м |
| Колір | Синій |
| Вага | 174 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Діаметр димоходу | 127 мм |
| Довжина димаря | 150 мм |
- Ціна: від 24 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 9201186
Відправка з 07 червня 2026від 24 500 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


