




Котел шахтовий 50 кВт "Брест" косе завантаження (тип Холмова). 5 мм
Котел косе завантаження шахтний Брест - має утеплення з усіх боків, при виготовленні котла використовується жаропровідна сталь.
Завдяки тому, що повітря потрапляє у камеру згорання, то спалахує не весь об’єм топки, а лише нижній шар. Реалізується принцип шарного нижнього горювання.
Котел використовують для спалювання будь - якого виду палива, вугілля, брикети, дров (сухі та вологі), щепа, тирса, і побутові відходи. Іншими словами, котел-Утилізатор. Унікальним є те, що котел, спалюючи вологий дров, ви не побачите ні конденсати, ні смоли. Тривалість роботи котла на одному завантаження дров від 10 до 24 Часи і більше годин на вугіллі до 8 Дні. Котел має форсунку для вторинного допалювання газів, і таким чином збільшується КПД котла.
Це котли зверху завантаження нижнього горіння. Конструкція шахти котла дає можливість підсушити паливо для ефективнішого спалювання в топці. Через вертикальну шахту паливо потрапляє на чугунні колосники, де відбувається процес згоряння і займання палива. Під колосниками розташований відсік золника, в якому накопичується золота. Очищення золотої скриньки здійснюється раз у два-три дні. На дверцят зілля стоїть За допомогою механічного механізму, який регулює подачу первинного повітря в зоні горіння палива.
Після первинного спалювання пального на колоссниках димові гази потрапляють у камеру вторинного допалю, де всі незапалені частинки догаряють майже повністю.
Створюється природний потяг близько 12 паскалів, що б котел працював ефективно. За рахунок природної тяги повітря потрапляє під блок на ланцюжку в дверцята і потрапляє під чугуний кошник з двох частин і далі під зварною додатковий колоск (горбік). Під мелодійними колосниками є скриня для нагромадження відходів горювання. Зручно відкрити дверцята з золота і швидко видалити і висипати попіл з скрученої скриньки і покласти чисту скриньку назад. Повітря через чугунні колосники стало дровами, паливо горить і утворюються димові гази, які потрапляють у газову щілину.
Переваги:
- Неперервне горіння;
- Працює на всіх видах палива;
- Інструменти керування.
- Енергонезалежний в роботі;
- Гарантія 6 років;
- Сорок служби понад 15 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Брест |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 50 кВт |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 89 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Об'єм камери згоряння | 209 л |
| Об'єм води в котлі | 165 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Площа обігріву | 500 кв.м |
| Колір | Синій |
| Вага | 340 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне подавання палива | Ні |
- Ціна: від 62 500 ₴
- В наявності
- Код: 9167505
від 62 500 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


