

Комплект DELTA Lite PLUS MAX (STREAM Ultra)
Гібридна система «все в одному»
Інтелектуальне ядро EcoFlow STREAM Plug & Play Power Plant що поєднує зберігання енергії та вбудований мікроінвертор в одному цілісному рішенні.

EcoFlow STREAM Ultra оснащена конструкцією з чотирма МРРТ-трекерами та підтримує до 2000 Вт сонячного введення. Вона також сумісна зі сторонніми мікроінверторами; підключення сонячної батареї додає ще 800 Вт. Максимально підвищує вироблення енергії з кожної освітленої ділянки.
Вихід змінного струму 2300 Вт
Живіть два прилади незалежно через подвійні AC-розетки з вихідною потужністю 1200 Вт на кожну батарею та автоматичним підвищенням до 2300 Вт. Під’єднайте іншу STREAM Ultra або STREAM AC Pro, щоб отримати повні 2300 Вт виходу AC. Вбудована батарея забезпечує роботу поза мережею та резервне живлення під час відключень.
На крок ближче до нульових рахунків
Створюйте власну домашню сонячну електростанцію на базі EcoFlow STREAM Ultra.

Енергія там, де працюють ваші прилади
Прилади розташовані по всьому дому — такими ж мають бути й батареї. Саме так Ви наближаєтеся до нульових рахунків.

Ефективне енергетичне планування – зменшуйте витрати, збільшуйте самодостатність
Децентралізоване планування енергії дозволяє мати майже безкоштовне електропостачання – за рахунок оптимального використання та розподілу виробленої енергії.
Якщо ваша система STREAM складається з декількох акумуляторів, ви можете розмістити їх в різних кімнатах або зонах вашого будинку. Це дозволяє індивідуально інтегруватися в існуючі життєві концепції. У той же час розподіл підвищує енергоефективність, оскільки електроенергія зберігається там, де вона споживається – наприклад, на кухні, в офісі чи підвалі. Вбудована схема запобіжників потужністю 800 Вт забезпечує додаткову безпеку в повсякденному житті.
Міцність, компактність та дизайн
Завдяки класу захисту IP65 STREAM Pro ідеально підходить для використання на вулиці, наприклад, на балконі. У той же час корпус був спроектований таким чином, щоб непомітно вписатися у ваш житловий простір – потрібно на 50% менше простору в порівнянні з традиційними рішеннями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Система енергозабезпечення |
| Ємність акумулятору | 3840 мА/год |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Висота | 458 мм |
| Вага | 46.2 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
- Ціна: 83 999 ₴
- В наявності
- Код: EFSTREAMULTRA800W-EU-X2
102 999 ₴
83 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


