




Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max Plus (Авіа)
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Max Plus
Нова ера енергетичної ефективності, енергія нового рівня — для ще більшої впевненості та спокою.
На 25% більше потужності , вихід 3000 Вт, ємність 2 кВт·год

Вихідна потужність 3000 Вт, пікова — 6000 Вт. Потужна. Стабільна. Створена, щоб витримати все.
DELTA 3 Max Plus забезпечує номінальну вихідну потужність 3000 Вт змінного струму (пікову — 6000 Вт). Завдяки технології X-Boost™ станція підтримує роботу пристроїв потужністю до 3900 Вт, легко справляючись навіть із високонавантаженим обладнанням. Інвертор вимірює напругу та силу струму змінного струму з високою точністю кожні 33 мікросекунди за допомогою DSP-чипа, забезпечуючи чисту синусоїдальну хвилю з рівнем стабільності, що перевищує параметри електромережі — ідеально підходить для надійного живлення чутливої електроніки.

Інтелектуальне дистанційне керування | Зменшуйте споживання, щоб подовжити час роботи необхідних пристроїв

Інтелектуальний резерв енергії | Встановіть бажаний поріг заряду батареї (%) для автоматичного відключення другорядних навантажень під час перебоїв живлення

Міцний корпус і розумна система BMS забезпечують неперевершену надійність.

Акумуляторні елементи LFP: надійність нового рівня
DELTA 3 Max Plus оснащена елементами LFP із повними вкладками, що відповідають стандартам. Така конструкція знижує внутрішній опір, підвищує ефективність і безпеку, забезпечує більшу ємність при меншому нагріванні, що в результаті подовжує термін служби батареї.

Неперевершений баланс для максимальної довговічності батареї
Завдяки на 27% меншій кількості елементів на 1 кВт·год , конструкція з 16 осередків працює з меншим нагріванням, має триваліший ресурс і забезпечує вищу стабільність. Кожен елемент проходить ретельне тестування ємності, напруги та внутрішнього опору, утворюючи максимально збалансований акумуляторний блок, захищений від перезарядження, дисбалансу та передчасного зносу.

Універсальні 5 способів заряджання, швидке заряджання за 47 хвилин
Новий рівень швидкості
Дистанційне керування заряджанням — для ще більшої впевненості та спокою.

Заряджайте під час низьких тарифів — заощаджуйте більше
DELTA 3 Max Plus розумно оптимізує споживання енергії, допомагаючи знизити рахунки за електрику та забезпечити сталу роботу вашого дому. Налаштуйте автоматичні завдання для заряджання у нічні години з низьким тарифом і розряджання вдень.

Відстежуйте споживання енергії, заощадження та генерацію від сонячних панелей — усе в єдиній зручній панелі керування. Легко контролюйте стан батареї, сонячні прогнози, поточні тарифи на електроенергію та фінансову економію.

Розширювана ємність від 2 до 10 кВт·год
Легко масштабується — від кількох годин до кількох днів автономної роботи

Провідна в галузі потужність: 3000 Вт змінного струму, пікова — 6000 Вт
-
Перші в індустрії елементи Full-Tab LFP, ексклюзивна інтелектуальна система BMS із цілодобовим захистом
-
5 швидких способів заряджання: від мережі (AC), сонячних панелей, автомобільного генератора, Smart Generator та комбіноване багатоканальне заряджання
-
Автоматичне перемикання UPS <10 мс
-
Інтелектуальна система енергоменеджменту
-
Розширювана ємність від 2 до 10 кВт·год із додатковими батареями DELTA 3 Max Extra Battery, DELTA 3 Extra Battery, DELTA Pro 3 Extra Battery або DELTA 2 Extra Battery.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 2048 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 3600 |
| Довжина | 494 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Висота | 305 мм |
| Вага | 22 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2048 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 3600 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 3000 |
- Ціна: 84 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFD3MP-EU-CBOX-AV
84 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


