


Сонячна панель EcoFlow 400W Lightweight Solar Panel
Портативна сонячна панель EcoFlow 400W Portable Solar Panel

Портативна сонячна панель EcoFlow потужністю 400 Вт — новий технологічний крок у сфері альтернативної енергетики.
Високоефективні сонячні панелі
Ця сонячна панель потужністю 400 Вт ідеально підійде для дому, кемпінгу або довгих подорожей. Завдяки високій потужності та покращеному коефіцієнту ефективності на рівні 23%, ви зможете заряджати свою портативну електростанцію ще швидше, ніж раніше.

Регулюйте, як забажаєте
Захисний чохол зручно розкладається в стійку підставку, яка регулюється під кутом від 40 до 80°, даючи змогу гнучкій сонячній панелі захоплювати більшу кількість променів.

Міцна та легка
Сонячна панель виготовлена з декількох шарів еластичного матеріалу (EVA) і міцного скловолокна. Це дає змогу поєднувати універсальність гнучких сонячних панелей і забезпечити міцне з'єднання.

Вологостійка
Кожен монокристалічний кремнієвий елемент покритий полімерною плівкою, яка захищає від сміття, бруду та води. Завдяки водонепроникності IP67 ця портативна сонячна панель безпечно працює в будь-яких погодних умовах і ідеально підходить для кемпінгу та використання на даху.

Легко складати та переносити
Завдяки компактному дизайну ця сонячна панель заощаджує місце для подорожей і зберігання. Коли ви вирушаєте в дорогу, згорніть панель і упакуйте її в захисний чохол, щоб помістити його у свій фургон або автомобіль. Також панель легко налаштовується для заряджання портативної електростанції.

Що в коробці

1. Панель сонячних батарей 400 Вт
2. Чохол із підставкою
3. Посібник користувача та гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 48 В |
| Струм короткого замикання | 9.8 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 89 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Складна / портативна | Складна (foldable) |
| Колір рамки | Чорна (Black Frame) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Довжина | 1058 мм |
| Ширина | 2365 мм |
| Товщина | 25 мм |
- Ціна: 34 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFSOLARLIGHT400W-P-DXT4EU
34 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


