



Павербанк EcoFlow RAPID Power Bank 25000mAh зілля
Багатофункціональне швидке заряджання для повсякденного комфорту

Максимальна зарядка 170 Вт із технологією EcoFlow X-Stream Tech
Коли пристроям потрібне живлення, він отримує максимальне посилення на 140 Вт через порт USB-C. Завдяки інтелектуальному розподілу він може передавати загальну потужність 170 Вт на ваш ноутбук, телефон, планшет і навушники — три пристрої одночасно.

Миттєве заряджання 140 Вт
Бракує енергії перед поїздкою на роботу чи рейсом? Цей павербанк заряджається до 50% всього за 20 хвилин — ідеально підходить для двох повних заряджань телефона або швидкого поповнення рахунку в ноутбуці, щоб вистачає на цілий день.
З входом через порт USB-C потужністю 140 Вт:
- Зарядка от 0% до 80% емкости (20 000 мА·ч) за 37 минут
- Заряджання від 0% до 100% ємності (25 000 мА·год) за 64 хвилини

Розумний TFT екран із динамічним дисплеєм
Поліпште свої враження від заряджання за допомогою інтелектуального дисплея потужності. Ви можете переглядати свою ємність у реальному часі, потужність порту, стан акумулятора, температуру, цикли заряджання, емодзі тощо. Кришталево чистий TFT-дисплей дає змогу перевіряти дані під будь-яким кутом і за будь-яких умов освітлення.

Багатопортове заряджання

- Швидке заряджання 170 Вт: одночасний багатопортовий вихід до 170 Вт, підтримує заряджання до 3 пристроїв одночасно. 140 Вт макс для однопортової зарядки.
- Максимальна вхідна потужність 140 Вт: Павербанк можна заряджати від 0% до 50% ємності приблизно. 20 хв.
- Ємність 25 000 мА·год, зручність для авіаперельотів*: може повністю заряджати MacBook, задовольняючи потреби віддаленої роботи впродовж 1-2. Може заряджати телефон 4-5 разів, усуваючи занепокоєння з акумулятора.
- Power Bank для декількох пристроїв: 2 порти USB-C ×, 1 порт USB-A ×
- Розумний екран TFT, чіткий і динамічний дисплей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 25000 мА/год |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 140 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 157 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 565 г |
- Ціна: 5 300 ₴
- В наявності
- Код: EF-RAPID25K140W-G-EU
5 300 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


