+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70

Зарядний пристрій EcoFlow RAPID Pro Charger 140W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Портативний із технологією GaN
Компактна конструкція цього зарядного пристрою гарантує, що він легко впишеться у ваш пристрій, не займаючи місця й не заважаючи іншим пристроям. Він може похвалитися розміром, який приблизно на 36% менший від адаптера живлення Apple USB-C потужністю 140 Вт.

Швидкий багатопортовий зарядний пристрій 4-в-1
За одночасного заряджання декількох пристроїв він інтелектуально регулює вихідну потужність залежно від потреб кожного пристрою в заряджанні, забезпечуючи ефективне, стабільне й безпечне заряджання.
Покращена стабільність

- Зарядний пристрій 4 в 1, заряджайте відразу чотири пристрої: Заряджайте ноутбук, телефон і навушники одночасно за допомогою одного багатопортового швидкого зарядного пристрою.
- Швидке, холодне й безпечне заряджання: Удосконалена технологія контролю температури знижує вихідну потужність, щоб запобігти перегріванню. Моніторинг у режимі реального часу захищає як зарядний пристрій, так і пристрої. Для додаткового спокою в рідкісних випадках пожежі вбудована вогнезахисна техніка гасить полум'я впродовж 10 секунд без капки та повторного запалювання.
- Створено для тривалого використання: Штепсельна вилка змінного струму витримує понад 5 000 циклів під'єднання й вимкнення без зношування — міцна та надійна впродовж тривалого часу.
- Компакт і готовий до подорожей: Легка та компактна конструкція дає змогу легко упаковувати та переносити. Захисна конструкція захищає вилку від пошкодження. Розміри: 67 × 63 × 31 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 140 Вт |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| ККД, не менше | 89 % |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 63 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Маса | 0.22 кг |
- Ціна: 4 240 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFA-140W-GAN-CHARGER-EU
4 240 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


