




Сонячна панель EcoFlow 160W NextGen Solar Panel
Генеруйте ще більше енергії
З першим використанням сонячної технології TOPCon в індустрії портативних сонячних панелей ми підняли планку ефективності перетворення, досягнувши 25%. Заряджайте швидше завдяки компактнішій панелі.

Захоплюйте більше сонячної енергії завдяки регульованому куту
Завдяки нещодавно вбудованій сонячній кутовій направляючій і підставці відрегулюйте кут нахилу панелі на 30 градусів за лічені секунди, щоб отримати максимум сонячного світла в будь-який час.

Вбудована направляюча по куту сонячної батареї
Утримує сонячне світло під кутом 90° на поверхні вашої сонячної панелі, щоб захопити якомога більше енергії.

Міцний і водонепроникний

Портативні сонячні панелі
Генеруйте сонячну енергію в будь-якому місці за допомогою наших компактних панелей. Складіть, щоб зберігати у фургоні або шафі, витягніть їх за лічені секунди, щоб почати використання.

Універсальний сонячний роз'єм
Завдяки універсальному сонячному роз'єму, підключайте та працюйте майже з усіма електростанціями на ринку, а також з власними EcoFlow.

*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 89 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Складна / портативна | Складна (foldable) |
| Колір рамки | Чорна (Black Frame) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 572 мм |
| Товщина | 32 мм |
- Ціна: 12 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFSOLAR160W-N
12 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00




