+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70

Повербанк EcoFlow RAPID Mag Power Bank 5000mAh чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найтонший у галузі магнітний повербанк

Світлодіодний індикатор живлення
Чотири світлодіоди відстежують рівень заряду акумулятора в режимі реального часу. Перевіряйте залишок заряду під час польоту, під час походів або під час відключень і без зусиль плануйте наступну підзарядку.

Ультратонкий 9,4 мм

Підзарядка 20 Вт
Завдяки підзарядці потужністю 20 Вт RAPID досягає 50% всього за 48 хвилин. Заправляйте RAPID і свій смартфон під час сну.

Магніти N52 військового класу витримують біг, їзду на велосипеді та хаос у метро.

- Ultra-Slim 9,4 мм / 0,37 дюйма: приблизно такої ж товщини, як стопка з п'яти монет по 25 центів. Непомітно ковзає в кишені штанів, тонку сумку для ноутбука або сумочку.
- 38 °C Cool Touch: технологія X-Cooling підтримує температуру поверхні менше 38 °C.
- Енергія на вимогу 5,000 мАг: немає повної зарядки? Панікувати не варто. 5 000 мАг заправляє iPhone 16 на 50% всього за 36 хвилин - цього достатньо, щоб вижити після запізнення на поїзд, раптового дзвінка в Zoom або 3-годинного робочого спринту в кафе.
- Зчеплення 11 Н, нуль падінь: Магніти N52 військового класу витримують біг, їзду на велосипеді та хаос у метро.²
- Заряджання 20 Вт, 50% за 48 хв
- Індикатори живлення: чотири світлодіоди відстежують рівень заряду акумулятора в режимі реального часу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3100 мА |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 123 г |
- Ціна: 2 438 ₴
- В наявності
- Код: EF-RAPIDQI1-5K-B-EU
2 438 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


