+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70




Павербанк EcoFlow RAPID Power Bank з кабелями 25000mAh чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна швидка зарядка для повсякденного комфорту

Швидка зарядка преміум-класу

Заряджання за допомогою технології EcoFlow X-Stream Tech
Коли пристроям потрібне живлення, він отримує максимальне посилення на 100 Вт через порт USB-C. Завдяки інтелектуальному розподілу він може передавати живлення на ноутбук, телефон, планшет і навушники – чотири пристрої одночасно.

Підходить куди б ви не пішли

Багатопортова зарядка

- Швидка зарядка 170 Вт: одночасний багатопортовий вихід до 170 Вт, підтримує зарядку до чотирьох пристроїв одночасно. 100 Вт макс для однопортового заряджання.
- Максимальна вхідна потужність 100 Вт: Павербанк можна зарядити до 50% за 26 хвилин.
- Максимальна потужність 25 000 мА·год, зручність для авіаперельотів*: може повністю заряджати MacBook, задовольняючи потреби віддаленої роботи протягом 1–2 днів. Може заряджати телефон 4-5 разів, усуваючи занепокоєння щодо акумулятора.
- Банк P для кількох пристроїв: 2 порти USB-C × , висувний кабель USB-C 1 × 67 см, 1 × 26-сантиметровий шнурковий кабель USB-C
- Розумний TFT-екран, чіткий і динамічний дисплей
*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 25000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 157 мм |
| Вага | 580 г |
- Ціна: 5 830 ₴
- В наявності
- Код: EF-RAPID25K100W-B-EU
5 830 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


