+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70


Повербанк EcoFlow RAPID Pro 20000mAh
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система заряджання EcoFlow RAPID Pro


Керування живленням і персоналізація в додатку

Єдине енергетичне рішення для будь-якої ситуації

Заряджайте 4 пристрої одночасно
Сумісний з 99% повсякденних електронних пристроїв.

- Компактний розмір, величезна потужність: 20 000 мА·год (72 Вт·год) Зручний для авіаперельотів.¹
- Швидкість швидкого заряджання: 47 хвилин для підзарядки до 80% за допомогою зарядної станції EcoFlow RAPID Pro 320 Вт.²
- Заряджання для кількох пристроїв потужністю 230 Вт
- Швидке заряджання кількох пристроїв: загальна вихідна потужність (4 порти): 230 Вт, 1 × висувний кабель USB-C потужністю 100 Вт, 1 порт USB-C × 100 Вт, 2 порти USB-C × 65 Вт.
- Розумний РК-екран: переглядайте стан живлення, налаштовуйте дисплей у режимі очікування.
- Інтелектуальне керування живленням за допомогою програми EcoFlow: налаштуйте режим оптимізації акумулятора, щоб подовжити термін служби батареї як павербанка, так і пристроїв під час заряджання.
- Вбудований кабель діаметром 60 см: немає необхідності носити з собою додаткові аксесуари. Просто витягніть кабель і зарядіть.
*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 56 мм |
| Вага | 563 г |
- Ціна: 6 890 ₴
- В наявності
- Код: EF-RAPIDPRO20K-EU
6 890 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


