




Холодильник EcoFlow Glacier Classic 35L
Акумулятор не входить у комплект
Обирайте: заморожувати чи охолоджувати
Холодильник EcoFlow Glacier Classic на 35 літрів — однозонний. Обирайте охолоджувати чи заморожувати продукти та встановлюйте відповідний режим.


Керувати рішенням максимально просто за допомогою мобільного додатку Power a New World, легко встановлюйте бажані режими:
- максимальний. Забезпечує максимальне охолодження продуктів на кшталт морозива чи м’яса, що потребують суворого контролю температури;
- екологічний. Зменшує споживання енергії, щоб продовжити термін служби батареї під час тривалих поїздок на природу.

Якщо внутрішня температура холодильника відхиляється від заданих параметрів на 5°C протягом 10 хв, надходить сповіщення через мобільний додаток. Це дозволяє виявити проблему (наприклад, зниження заряду акумулятора) та вберегти продукти від псування.
Аналізуйте історію температури упродовж 7 днів, щоб обрати оптимальний сценарій роботи EcoFlow Glacier Classic .
Охолоджуйте продукти чи заряджате гаджети одночасно
Універсальність EcoFlow Glacier Classic у з'ємному акумуляторі, ємністю 298 Вт·год. Він може працювати до 43 годин без під’єднання до мережі та виконувати функцію павербанка — завдяки вбудованому виходу USB-C можна заряджати гаджети (телефони, ноутбуки тощо).

Як й інші енергонезалежні рішення EcoFlow, Glacier Classic має декілька сценаріїв заряджання:
- від електромережі;
- автомобільної розетки;
- сонячних панелей;
- виходу USB-C.

Максимально ергономічне рішення для подорожей
EcoFlow Glacier Classic має компактні розміри і легко поміститься в багажник навіть легкового авто. Для зручного перенесення рішення має вбудовані ручки з обох боків. Також можна встановити додаткові аксесуари для зберігання речей та нарізання продуктів.

*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 35 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | -20 град. |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор охолодження/нагріву | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Безшумна робота | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Глибина | 706 мм |
| Вага | 20.5 кг |
- Ціна: 37 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFGLACIER35L-EU-NBOX
37 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00





