



Зарядний пристрій EcoFLow RAPID Charger 65W
Зарядний пристрій EcoFlow RAPID 65 Вт
Швидкий багатопортовий зарядний пристрій для 3 пристроїв

Технологія на основі GaN високоефективне перетворення енергії виробляє менше тепла, компактний розмір
На 48,8% менше, ніж у інших зарядних пристроїв.
Універсальна сумісність
Ідеально підходить для пристроїв Apple, Samsung і Google

Високошвидкісна зарядка. зарядіть MacBook Pro 14 до 50% за 50 хвилин, iPhone 15 Pro Max на 0-50% за 30 хвилин, Google Pixel Book до 50% за 43 хвилини.
Зарядка через один порт

Двопортове заряджання

Три порти зарядки

*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 91 мм |
- Ціна: 3 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFA-65W-GAN-CHARGER-EU
3 180 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


