
Повербанк EcoFLow RAPID Magnetic Power Bank 5000 Black
Нові технології RAPID Magnetic Power Bank 5000
Головна особливість RAPID Magnetic Power Bank 5000 — функція бездротового магнітного заряджання, в основу якої покладена технологія Qi2. Це найновіший сертифікований стандарт, що характеризується покращеною енергоефективністю та можливістю заряджати пристрої потужністю від 5 Вт до 15 Вт.
Крім цього павербанк працює з протоколом PD3.0, покращений стандарт якого забезпечує швидку, ефективну та безпечну передачу енергії через вбудований порт USB-C. Таким чином можна заряджати два пристрої одночасно.
Також пристрій застосовує запатентовану технологію X-Stream для можливості швидкого відновлення заряду від мережі. Так, RAPID Magnetic може зарядитися до 70% усього за 33 хв, натомість аналогам на ринку необхідно у 2,5 рази більше часу для досягнення такого показника.
Пристрої, які заряджає павербанк
RAPID Magnetic Power Bank 5000 створений для преміальних пристроїв. Він з легкістю заряджатиме iPhone (від серії 12 і новіші), iPad, MacBook, AirPods, фітнес-браслети, електронні книги типу Kindle, а також смартфони Samsung та Google за допомогою USB-C.

Вбудована підставка та міцне магнітне з’єднання
EcoFlow RAPID поєднує в собі елегантний дизайн і практичність. Потужний магніт N52 забезпечує надійне і протиковзке щеплення між телефоном та зарядним пристроєм.
Вбудована підставка дає змогу використовувати павербанк як опору з одночасною можливістю заряджання пристрою. Поставте вертикально RAPID Magnetic Power Bank, щоб здійснити відеодзвінок. Або покладіть горизонтально і насолоджуйтеся переглядом фільму.

Подвійний захист для надійного та тривалого заряджання
Обираючи рішення від EcoFLow, Ви можете бути впевненими в їхній безпеці. Так, в RAPID Magnetic Power Bank вбудований датчик температури, що проводить 50 перевірок на секунду (це більше 4 мільйонів щоденних перевірок), запобігаючи перегріву пристрою

Гарантійний термін
Зарядний пристрій зберігає понад 95% енергії протягом місяця невикористання без потреби додаткового заряджання.
Гарантійний термін до 2 років.
*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 14.4 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 3 710 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-RAPID5000-B-EU
3 710 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


