



Зарядна станція EcoFlow DELTA 3
EcoFlow Delta 3 – це надійна та потужна портативна електростанція з ємністю 1024 Вт·год, призначена для забезпечення електроенергією в будь-яких умовах. Вона ідеально підходить для виїздів на природу, кемпінгу, аварійного резервного живлення, або як джерело енергії для вашої техніки під час відсутності електрики. Завдяки можливості підключати різні пристрої, Delta 3 може одночасно живити ноутбуки, телефони, інструменти, холодильники, освітлення та іншу техніку. Станція живить до 99% ваших пристроїв.

Технологія швидкого заряджання X-Stream дозволяє заряджати станцію до 100% всього за 56 хвилин, що робить її однією з найшвидших у своєму класі. Підтримка заряджання від сонячних панелей робить її екологічним варіантом для тривалого використання на природі або у віддалених районах.

Переваги:
Велика ємність: 1024 Вт·год вистачає для живлення потужної техніки.
Швидке заряджання: повне заряджання від розетки за 56 хвилин.
Багато виходів: одночасно можна підключити до 10 пристроїв.
Сумісність із сонячними панелями: можливість використовувати енергію сонця для зарядки (500 Вт).
Мобільність: попри вагу, станція оснащена зручними ручками для транспортування.

EcoFlow Delta 3 – це відмінне рішення для тих, хто потребує надійного джерела енергії в дорозі або вдома. Висока потужність та можливості живлення великої кількості девайсів та техніки роблять станції ідеальними для використання під час аварійних ситуацій або кемпінгу, надаючи живлення для всіх необхідних пристроїв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 1024 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від генератора |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 3600 |
| Довжина | 398 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 284 мм |
| Вага | 13 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Особливості | З ручкою |
| Цикли зарядки | 4000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 1024 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1800 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 500 |
- Ціна: 39 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFDELTA3-EU
39 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


