




Додаткова батарея EcoFlow RIVER 3 Plus Smart EB 600 Extra Battery
Масштабуйте енергію
Утричі збільшуйте ємність портативної зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Plus за допомогою додаткової батареї EB600 (572 Вт·год). Легко поєднуйте девайси завдяки безпровідному з’єднанню Pogo Pin.

Використовуйте як окремий павербанк
EcoFlow дає більше енергетичних можливостей. Завдяки вбудованому порту USB-C додаткову батарею можна використовувати як автономний павербанк.

10 років безперебійної роботи
Extra Battery, як і портативна зарядна станція, оснащена LFP-акумулятором та має 5-річну гарантію.

*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Додаткова батарея зарядної станції |
| Ємність акумулятору | 572 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від генератора |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність W | 600 |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 158 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 572 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 140 |
- Ціна: 14 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFEB600
14 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00



