




Додаткова батарея EcoFlow RIVER 3 Plus Smart EB 300 Extra Battery
Масштабуйте енергію
Удвічі збільшуйте ємність портативної зарядної станції EcoFlow RIVER 3 Plus за допомогою додаткової батареї EB300 (286 Вт·год). Легко поєднуйте девайси завдяки безпровідному з’єднанню Pogo Pin.

Використовуйте як окремий павербанк
EcoFlow дає більше енергетичних можливостей. Завдяки вбудованому порту USB-C додаткову батарею можна використовувати як автономний павербанк.

EcoFlow RIVER3 EB300 Extra Battery легша за портативну зарядну станцію, що робить її максимально комфортною у користуванні в подорожах чи навіть під час прогулянки.
10 років безперебійної роботи
Extra Battery, як і портативна зарядна станція, оснащена LFP-акумулятором та має 5-річну гарантію.

*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Додаткова батарея зарядної станції |
| Ємність акумулятору | 286 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від генератора |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність W | 300 |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 286 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 300 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 140 |
- Ціна: 11 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFEB300
11 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


