



Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 UPS
Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 UPS (245 Вт·год)
EcoFlow RIVER 3 UPS – це портативна зарядна станція, оснащена функцією безперебійного живлення (UPS), що забезпечує надійне електропостачання за будь-яких умов. З ємністю 245 Вт·год ця станція ідеальна для використання вдома, в офісі або під час подорожей, адже підтримує роботу більшості побутових приладів та електроніки.Станція живить до 99% ваших пристроїв.

Функція безперебійного живлення (UPS)
У разі відключення електроенергії RIVER 3 UPS за 10 мс автоматично перемикається на живлення від вбудованої батареї, забезпечуючи роботу важливої техніки без перерви.

Технологія X-Stream дозволяє зарядити RIVER 3 UPS до 100% усього за 1 год від мережі.
Станція може одночасно заряджати кілька пристроїв завдяки USB виходам Type-A та Type-С, а також розетці AC 230В. Технологія X-Stream дозволяє зарядити RIVER 3 UPS до 80% усього за 1 год від мережі.

Універсальні варіанти зарядки
Окрім зарядки від мережі, пристрій можна заряджати від сонячних панелей та автомобільної розетки, що робить його ідеальним вибором для автономного використання.

Міцність та надійність
EcoFlow RIVER 3 UPS оснащена літій-залізо-фосфатною батареєю (LiFePO4), яка забезпечує до 3000 циклів зарядки, а захист за стандартом IP54 гарантує стійкість до вологи та пилу.

*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 245 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від генератора |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 600 |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 113 мм |
| Вага | 3.55 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Особливості | З ручкою |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 245 |
- Ціна: 12 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFRIVER3-UPS-EU-CBox
12 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


