




Сонячний капелюх EcoFlow Power Hat 12 Вт - Чорна L-XL
360-градусне покриття
Традиційні сонячні панелі потребують регулювання, щоб забезпечити оптимальне вловлювання сонячного світла. EcoFlow Power Hat завжди підтримує оптимальний кут без потреби в ручному регулюванні. Зарядіть повністю ваш смартфон за 3-4 години (допустимо, що ємність акумулятора телефона становить 4000 мА·год).

Два порти USB-A/USB-C
Заряджайте два пристрої одночасно. Увімкніть невеликі прилади, як-от шийні вентилятори, Bluetooth-навушники та мобільні телефони.

Надлегкий
Маючи лише одну восьмий товщини звичайних сонячних панелей, він легкий, тонок і зручний для тривалого носіння. Легко складається й поміщається в рюкзак для зручного зберігання, що робить його ідеальним вибором для походів на природі.

Ступінь захисту IP65 — водо- та пилонепроникність
Добре працює у вологому середовищі, наприклад біля моря чи озера, і може використовуватися під невеликим дощем. Стійкий до піску та пилу, захищений від бризок і тріщин, що робить його міцним і придатним для використання на вулиці без потреби делікатного поводження.

Різні сценарії використання
Ідеально підходить для походів, альпінізму, риболовлі, прогулянок на пляжі, активного відпочинку тощо. Пристрій оптимальний для заряджання ґаджетів під час активного відпочинку, а також забезпечує захист від сонця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 7.8 В |
| Струм при максимальній потужності | 2 А |
| Напруга при максимальній потужності | 6 В |
| Струм короткого замикання | 2.2 А |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| ККД, не менше | 89 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.37 кг |
- Ціна: 6 837 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFPowerHat-L-XL
6 837 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00






