

Сумка EcoFlow RIVER 2 Bag
Цей універсальний рюкзак EcoFlow RIVER 2 Bag для подорожей являє собою поєднання зручності й елегантності в межах надійного дизайну. Створений із міцного, водовідштовхувального та стійкого до зношування матеріалу, він забезпечує захист від кліматичних умов, ударів або випадкових подряпин під час переміщення. Додатковий укріплений захист у формі змійок і пряжок гарантує безпеку вашого вмісту, тоді як проходимі повітрям плечові ремені та задня частина забезпечують комфорт під час носіння.
Рюкзак має зручність складання для регулювання обсягу та закріплення за допомогою міцної пряжки. Доступ до особистих речей забезпечується через верхні або нижні блискавки, що забезпечує легкість і зручність використання.
З його місткістю 30 літрів, цей мандрівний рюкзак може легко розмістити 15,6-дюймовий ноутбук, а також усю вашу необхідну спорядження, включно з одягом, книгами, пляшками для води та парасольками. Його розміри можуть бути збільшені до 42 x 12 x 32 см і згорнуті до 38 x 12 x 32 см для зручності транспортування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумки/Чохли/Кейси |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 420 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 657 ₴
- Готово до відправки
- Код: BZMR600
3 657 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


