




Кондиціонер EcoFlow Wave 2 з акумулятором
Портативний кондиціонер EcoFlow Wave другого покоління для швидкого охолодження та обігріву приміщень

EcoFlow Wave 2 як мобільний пристрій забезпечує дуже потужне охолодження - 5100 БТЕ. Це дозволяє протягом всього лише 30-ти хвилин знизити температуру у приміщенні до 20 кв. метрів на понад 5 градусів. Потужність нагріву також чимала - 6100 БТЕ. Завдяки використанню вбудованого інверторного компресора з удосконаленим алгоритмом, Wave 2 гарантує ефективне кондиціонування повітря.

Три режими роботи
-
Режим швидкого охолодження/обігріву. Споживання сягає близько 500 Вт, час роботи до 2,3 год.
-
Сплячий режим - 200 Вт, час роботи до 5.8 год.
-
Економний режим - 120 Вт, час роботи близько 9,6 год.
В економному режимі Wave 2 може перемикатися між режимами охолодження та вентилятора завдяки спеціальному алгоритму інтелектуального акумулятора. Це забезпечує тривалий час роботи.
Використовуйте будь-де та будь-коли
Портативний кондиціонер EcoFlow Wave 2 дозволяє підключати додатковий акумулятор ємністю 1159 Вт⋅год для ще тривалішої та ефективної роботи кондиціонера. Також додатковий акумулятор має 2 вихідних порти USB-A і USB-C для підзарядки всіх ваших електронних пристроїв.
* Додатковий акумулятор можна заряджати окремо через порт XT150.

4 способи зарядки кондиціонера
-
Швидка зарядка від мережі 220 Вт за 1.5 год. Максимальна вхідна потужність 800 Вт.
-
Заряджайте кондиціонер за містом за допомогою сонячних панелей EcoFlow. Максимальна вхідна потужність 400 Вт через порт XT60.
-
Зарядка від портативних зарядних станцій EcoFlow. Максимальна вхідна потужність 800 Вт.
-
Альтернативний спосіб заряду за допомогою автомобільного прикурювача через порт XT60. Максимальна вхідна потужність 200 Вт.
WAVE 2 – найкращий кондиціонер та обігрівач з додатковим змінним акумулятором! Заряджайте його швидко від мережі змінного струму, сонячної батареї, автомобіля або електростанції. Насолоджуйтесь прохолодним або теплим повітрям у будь-який час та в будь-якому місці завдяки гнучкості кількох варіантів заряджання.

*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потужність охолодження | 1500 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 518 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Глибина | 336 мм |
| Вага | 13.5 кг |
- Ціна: 84 999 ₴
- Готово до відправки
84 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00





