+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70





Акумулятор до холодильника EcoFlow Glacier Plug-in Battery
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор до холодильника EcoFlow Glacier
Акумулятор до портативного холодильника EcoFlow Glacier — компактний акумулятор ємністю 298 Вт·год, який розрахований на 24 години безперервного використання. Акумулятор може працювати як повербанк для ваших гаджетів через вихід USB-C. Максимальна потужність – 100 Вт.

*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Напруга | 21 В |
| Струм заряду | 13 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 15 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZYDBX100EB
15 999 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00




