
Набір сонячних панелей EcoFlow 30*400 Solar Panel Стаціонарні
Автономна сонячна енергостанція
Набір стаціонарних сонячних панелей EcoFlow загальною потужністю 12 000 Вт забезпечить повністю енергонезалежне функціонування підприємств, бізнесу, агропромисловості та великих домашніх господарств.
Генерація електроенергії стає ще швидшою
Стаціонарні сонячні панелі потужністю 400 Вт мають найвищий показник ефективності на ринку – 23% та дозволяють ще ефективніше та швидше генерувати сонячну енергію.
.jpg)
Довготривала робота
Сонячні панелі з міцною антикорозійною алюмінієвою рамою розроблені для генерації сонячної енергії поза приміщенням протягом багатьох років. Монокристалічні комірки покриті високозахисним ламінуванням і загартованим склом для підвищення продуктивності та довговічності.
Працюють за будь-яких погодних умов
Стаціонарні сонячні панелі потужністю 400 Вт розроблені для використання на вулиці. Завдяки захисту водонепроникності IP68 панелі можуть протистояти бруду, вологості, сильним вітрам до 200 км/год та снігопадам.
Надійне кріплення
Завдяки попередньо вирізаним отворам на панелі, вона готова до встановлення на вашому будинку, квартирі чи автономній конструкції. Також для надійного кріплення панелі до будь-якої поверхні використовуйте додаткову установку.

Що в коробці?
.png)
1. Тридцять стаціонарних сонячних панелей потужністю 400 Вт
2. Посібник користувача
*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 31 В |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга при максимальній потужності | 37 В |
| Струм короткого замикання | 13 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 89 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Довжина | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 35 мм |
- Ціна: 143 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZPTSP300-30
143 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


