
Чохол EcoFlow DELTA Max Extra Battery Bag
Сумка для додаткової батареї EcoFlow DELTA Max Extra забезпечує простоту використання додаткової батареї DELTA Max, захищаючи її від води, сміття та пошкоджень під час руху. Ваш найкращий помічник для транспортування.
Якісні матеріали
Виготовлений з легкого, водонепроникного та зносостійкого матеріалу, який захищає акумулятор DELTA Max Extra від атмосферних впливів, ударів та подряпин на ходу. Таким чином, ваш пристрій на довше збереже свій первозданний вигляд і термін роботи. Призначений для захисту та забезпечення легкого доступу до самої машини.
Портативний дизайн
Завдяки продуманій конструкції та легкій вазі такий аксесуар дуже легко транспортується. Сумка зручна, стильна, а головне із захистом від води та пилу, тому ніякі погодні умови не зіпсують її зовнішній вигляд.
Характеристики:
- Бренд: EcoFlow;
- Габаритні розміри: 270 х 240 х 50 мм;
- Маса: 0,2 кг;
- Колір чорний;
- Водонепроникний: так.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумки/Чохли/Кейси |
| Колір корпусу | Чорний |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 717 ₴
- Готово до відправки
- Код: BDELTAMaxEB-US
4 717 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


