




Сонячна панель EcoFlow 110 Вт Solar Panel
Потужна, портативна та легка
Сонячна панель має найкращий коефіцієнт конверсії — 22%. Також вона набагато легша і приблизно на 10% менша за аналогічні портативні сонячні панелі на ринку. Це означає, що ви завжди можете взяти панель з собою та забезпечити швидшу зарядку станції чи інших накопичувачів енергії, де б ви не перебували.

Самі обирайте найкращий кут
Сонячна панель ідеальна для кемпінгу та подорожей. Також можна встановити її на задньому подвір'ї, скориставшись чохлом, який служить як підставка. Таким чином облаштовуйте панель під потрібним кутом, як забажаєте, щоб забезпечити максимальне сонячне покриття.

Водонепроникна та довговічна
Модель має сертифікат IP68. Це означає, що під час тестувань сонячну панель занурювали під воду на 72 години в лабораторних умовах. І жодних збоїв, адже панель виготовлена з високоміцного композиту, який може витримати навіть удари. Панель розрахована для використання в будь-яких погодних умовах.
Зручний чохол із ручками
Узяти панель у дорогу навіть якщо ви їдете своїм ходом — відтепер не проблема. Все тому, що EcoFlow 110 Вт має стильний чохол із міцними ручками. До того ж вага панелі становить лише 4 кілограми, тому відправитися навіть у нетривалий похід із нею — реально.

*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 21 Вт |
| Напруга холостого ходу | 18 В |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
- Ціна: 12 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EFSOLAR110N
12 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00



