




Мінімийка високого тиску K 2 Power Control
Станьте експертом з прибирання завдяки додатку Kärcher Home & Garden: в поєднанні з мийкою високого тиску Kärcher K 2 Power Control ви досягнете кращих результатів прибирання. У додатку є корисний консультант по застосуванню, який підтримує користувача практичними порадами та рекомендаціями по кожній задачі очищення.
Мийка високого тиску оснащена пістолетом високого тиску і 2 розпилювальними трубками з адаптером Quick Connect. Рівень тиску можна встановити безпосередньо на розпилювачі Click Vario Power - для максимального контролю при виконанні будь-якого завдання очищення.
Апарат також має регульовану по висоті телескопічну ручку для зручного транспортування і зберігання, шланг для легкого нанесення миючих засобів, практичні тримачі для приладдя, пістолет високого тиску і кабель, а також 5-метровий шланг високого тиску.
Комплектація
- Пістолет: Пістолет G 120 Q
- Струменева трубка Vario Power
- Розпилювальна трубка Vario Power
- Грязьова фреза
- Шланг високого тиску: 5 м
- Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
Оснащення
- Система Quick Connect на апараті
- Подача миючого засобу через: Всмоктування
- Телескопічна ручка
- Вбудований фільтр тонкого очищення води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 20 бар |
| Мінімальний тиск | 2 бар |
| Максимальна продуктивність | 360 л/год |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 586 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 246 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 4 999 ₴
- В наявності
- Код: K2Pc
4 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00







