+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70
Новинка










Мінімийка Karcher K5 Basic 1.180-580.0
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель мінімийки K 5 Basic з водяним охолодженням двигуна має телескопічну ручку, швидкознімну систему підключення пістолета, 8-метровий шланг високого тиску і водяний фільтр для захисту насоса. Тиск в струменевій трубці Vario Power (VPS) можна регулювати, просто повертаючи її; а фреза для бруду, з обертовим точковим струменем, видаляє навіть найстійкіші забруднення. В результаті К 5 Basic є ідеальним апаратом для помірно забруднених автомобілів, садових огорож, велосипедів і т.д.
Комплектація
- Пістолет: Стандартна система Quick Connect
- Струменева трубка Vario Power
- Грязьова фреза
- Шланг високого тиску: 8 м
- Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
Оснащення
- Система Quick Connect на апараті
- Подача миючого засобу через: Всмоктуючий шланг
- Телескопічна ручка
- Двигун з водяним охолодженням
- Вбудований фільтр тонкого очищення води
- Всмоктування води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 20 бар |
| Мінімальний тиск | 2 бар |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 867 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Глибина | 341 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 10 999 ₴
- В наявності
- Код: K5Basic
10 999 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00


