




Портативна мінімийка OC 6-18
Мобільна мийка будь-де, без підключення до електромережі — акумуляторна мийка середнього тиску OC 6-18 ідеально підходить для швидкого й ефективного прибирання вдома та в дорозі. Просто під’єднайте шланг — і можна починати. За допомогою всмоктувального шланга OC 6-18 може використовувати воду з колодязів, цистерн, відер або природних водойм (поставляється окремо). Насадка з м’яким широким струменем легко видаляє стійкі забруднення з велосипедів, садових меблів, іграшок, туристичного спорядження та багатьох інших предметів.
Можливості пристрою легко розширити за допомогою додаткових аксесуарів: насадки 5-в-1 Multi Jet, пінної насадки, щітки для миття тощо (продаються окремо). Змінний акумулятор (не входить до комплекту) сумісний з усіма пристроями платформи 18 V Kärcher Battery Power.
Завдяки інноваційній технології Real Time на LCD-дисплеї акумулятора відображається залишок заряду під час роботи, заряджання та зберігання. Додаток Home & Garden надає корисні поради щодо пристрою та його використання.
Комплектація
- Версії: Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту поставки.
- Пласке сопло
- Вбудований фільтр тонкого очищення води
- Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
Оснащення
- Всмоктування води
- Тип шланга: Еластичний шланг середнього тиску
- Пістолет: Пістолет середнього тиску
- Струменева трубка: короткий і довгий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 24 бар |
| Мінімальний тиск | 6 бар |
| Максимальна продуктивність | 200 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 384 мм |
| Ширина | 241 мм |
| Глибина | 204 мм |
| Вага | 2.45 кг |
- Ціна: 6 999 ₴
- В наявності
- Код: OC6-18
6 999 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00



