+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70
Безкоштовна доставка
Подарунок










Котел Арго термо Эко 15 кВт
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 900 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел Арго термо Эко 15 кВт»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр димоходу, мм | 159 |
| Потужність котла | 15 кВт |
| Розміри завантажувального вікна | 38х40 см |
| Товщина сталі всередині | 4, 5, 6 мм |
| Товщина сталі зовні | 4 мм |
| Об'єм топки | 110 л |
| Водяна ємність котла | 95 л |
- Ціна: 30 000 ₴
- В наявності
- Код: ArgoTermo_3
30 000 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00




