ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ПІЧ
1) Піддувало і шиберна заслінка - у вхідному патрубку топки встановлений клапан регуляції - шиберна заслінка. Він дозволяє точно дозувати кількість повітря, що надходить в камеру згоряння, тим самим оптимізуючи ККД і збільшуючи час горіння палива на одному повному завантаженні. Дана заслінка дозволяє точно відрегулювати переріз вхідного патрубка, що дозволяє використовувати піч у двох режимах роботи: режим горіння та режим тління.
2) Товщина топки - у печах серії Брест особливий акцент зроблений на товщину металу топки. Метал, який ми використовуємо, гарантує термін експлуатації щонайменше 10 років. У моделях печей Брест використовуються такі товщини металу топки: - Брест 200, 203 - 5 мм - Брест 350 - 6 мм - Брест 500 - 7 мм
3) Зовнішній кожух виконаний з листового металу завтовшки 1.5 мм. Така товщина обрана невипадково. По-перше, це оптимальна товщина, яка дозволяє конструкції мати жорсткість. По друге в цій області метал менш схильний до температурного впливу, ніж метал топки. По-третє, якщо буде занадто товста стінка кожуха вона перешкоджатиме хорошій передачі тепла навколишньому повітрю в приміщенні, що зменшить ККД печі в цілому.
4) Камера допалювання вторинних газів - у наших печах реалізовано принцип допалювання вторинних газів. Камера допалювання вторинних газів влаштована таким чином, що в ній відбувається змішування кисню із повітря з димохідними газами, і під впливом відкритого вогню вони спалахують, виділяючи додаткове тепло. Це збільшує ККД печі та її економічність (більша кількість тепла з меншої кількості палива).
5) Засув дверцят топки - ручка дверцят топки виконує функцію фіксатора в закритому положенні. У цьому положенні двері щільно притиснуті, а за рахунок ущільнювального шнура з азбесту по контуру самих дверцят, димохідні гази не можуть проникнути в приміщення.
6) Камера циркуляції теплоносія - це простір між стінками топки та зовнішнім кожухом. За рахунок примусової подачі повітря через камеру циркуляції тепло зі стін топки знімається по всій площі рівномірно. Камера циркуляції фізично відокремлена від камери згоряння та проникнення димохідних газів у приміщення неможливе.
7) Вбудований вентилятор - місце розташування вентилятора дозволяє моментально забирати найбільш холодне повітря в приміщенні і, проганяючи його через камеру циркуляції теплоносія, транспортувати в те місце, куди вам зручно, за допомогою гофрованих або жорстких вентиляційних каналів.