




Газовий казан Маяк АОГВ-16П (С).
Індекс "В" — з контуром нагрівання води для господарських потреб.
Газовий котел парапетного типу. Котел призначений для роботи на природному газі та може експлуатуватися під час паралельного під'єднання до єдиної опалювальної системи.
Переваги:
- - ККД не менш ніж 90%
- - Закрита камера згоряння
- - Не потребує під'єднання до димоходу
- - П'єзозаймач запальний пальник
- - Регулятор тиску газу основного пальника
- - Антикорфійне оброблення теплообмінника, якісне порошкове фарбування, сучасний дизайн
- - Не вимагає зовнішнього джерела електроживлення
- - Функція опалення та гарячого водопостачання (для моделі з індексом ПВ)
- - Універсальне (двостороннє) під'єднання до системи опалення
- - Висока надійність і безпека в роботі завдяки застосуванню газової автоматики SIT
- - Щілинний пальник фірми POLIDORO, виготовлений із застосуванням лазерних технологій
- - Оригінальна конструкція дефлектора димохода забезпечує захист від задування за поривів вітру 20 м/с

-
Чому вигідно купувати в нашій компанії
Ми реалізуємо тільки якісне обладнання, з гарантією до 5 років. Водночас рівень цін на 10-20% ниже средних.
Ми встановлюємо тільки сертифіковане обладнання, термін експлуатації якого не менш ніж 20 років.
Дотримуємося термінів постачання. У 87% випадків ми приносимо обладнання раніше терміну.
Для Вас гнучка система знижок залежно від обсягів замовлення.
Доставка обладнання на всій території України.
Доставка:
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар постачається за передоплатою, або за умов оплати накладеним платтям. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежі (процент перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переведення накладеної платежі 2-4% від сумі. Під час оплати накладеною платежою, вноситься плата в розмірі суми доставки.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що заведені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
-Самозахист
-Доставка кур'єром
-Доставка поштою
-Транспортна компанія
-НОВА ПОШТА
-УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 80 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Витратуа газового палива | 1.8 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 0.6 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 40 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.1 бар |
- Ціна: 22 386 ₴
- В наявності
- Код: 1492
22 386 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понеділок09:0020:00
- Вівторок09:0020:00
- Середа09:0020:00
- Четвер09:0020:00
- Пʼятниця09:0020:00
- Субота10:0018:00
- Неділя10:0018:00




