


Реле напряжения для трехфазного нагрузкий ZUBR 3F 5 А
Реле напруги ZUBR 3F призначене для захисту побутового та промислового обладнання (у тому числі трифазних електродвигунів) від перевищення допустимих між напругою. ситуації воно виключає навантаження.
Пристрій контролює послідовність фаз, а також виключає навантаження при виникненні їх асиметрії.
Для нормальної роботи реле достатньо однієї фази і нуля. Завдяки цьому реле напруги може використовуватися як повноцінний однофазний захист. span>
Для управління трифазним обладнанням необхідно застосовувати контактор.
Ефективний контроль та відображення
У меню ви можете вимкнути контроль порядку чергування, а також перекіс фаз, окремо один від одного. версіях реле відсутність фази не було помилкою для використання в однофазному режимі. Тепер ним можна керувати.
Запис аварійних ситуацій в енергонезалежній пам'яті відбувається за їх пріоритетом. ;— перекіс фаз.
Затримка ввімкнення
Подача навантаження відбувається після закінчення затримки ввімкнення. , яка враховує тривалість аварійної ситуації, дозволяючи швидше відновити роботу обладнання Але ви можете активувати модель затримки, яка розпочне відлік лише після закінчення аварійної ситуації.
Професійна модель вимкнення
Активуйте професійну модель вимкнення навантаження, яка допоможе уникнути частого відключення обладнання.
Зручність у користуванні
Реле починає відображати на цифровому екрані потокове напругу кожної із фаз відразу після ввімкнення. реле відбувається лише трьома кнопками.
Простий монтаж
Реле встановлюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. захисту IP55 згідно ДСТУ 14254.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZUBR |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Дисплей | Да |
| Цвет светодиода | Красный |
| Масса | 0.15 г |
| Контроль пропадания фазы | Да |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальный ток | 5 А |
| Номинальное рабочее напряжение по постоянному току | 120 В |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 210 В |
| Минимальное напряжение срабатывания | 100 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 420 В |
| Максимальная мощность | 1000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 52 мм |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 67 мм |
- Цена: 1 430 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZUBR3F
1 430 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


