+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70
КЕШ-БЕК 50% доставки


Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Vulcan Plus VPSFW 100
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Котел твердопаливний Thermo Alliance Vulcan PLUS VPSFW 100 V3.0 призначений для опалення приміщень (житлових, побутових, виробничих тощо). Пристрій працює на таких видах палива: дрова, відходи деревини, вугілля кам’яне, тирсові й торф’яні брикети. Завдяки особливостям конструкції тепло, що виділяється при спалюванні твердого палива, використовується максимально ефективно. Перший запуск котла має проводити працівник спеціалізованої організації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Варочная поверхность | Немає |
| Серия | Vulcan Plus |
| Мoдель | VPSFW100 |
| Тип изделия | Твердопаливний котел |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Потужність, кВт | 98 |
| Кількість ходів теплообмінника | 4 полиці, 3 хода |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 775х620х835 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 2065х790х1250 |
| Об‘єм топки, дм³ | 401 |
| Опалювальна площа до, м² | 1000 |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 6 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 1965х790х1250 |
| Вид палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вага котла без води, кг | 940 |
| Порт під пелетний пальник | Немає |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| ККД, % | 87 |
| Зливний патрубок | 3/4" в |
| Об‘єм води в котлі, л | 353 |
| Кількість чавунних колосників | 6 |
| Необхідна тяга в димоході | 10-20 |
| Артикул | 35804VPSFW100V30 |
| Виведення димоходу | Горизонтальний |
| Випробувальний тиск, бар | 4 |
| Сторона відкриття дверей | Ліва |
| Тип колосникових грат | Водяні+чавунні |
| Площа теплообміну, м² | 9,8 |
| Порт під групу безпеки | 1" |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 400х620 |
| Порт під ТЕН | Немає |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 250 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Порт під регулятор тяги | Немає |
| Автоматика | Немає |
| Розмір колосника, мм | 200х400 |
| Порт під вентилятор | 85х124 |
| Димохідна коробка | Немає |
| Діаметр підключення до системи опалення | 2" |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Товщина теплоізоляції, мм | 30 |
- Цена: 167 315 ₴
- Под заказ
- Код: SD00050491
Отправка с 13 июня 2026167 315 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


