+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70
КЕШ-БЕК 50% доставки


Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Vulcan V 3.0 SF 15
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Котел твердопаливний Thermo Alliance Vulcan SF 15 V3.0 забезпечить теплом водонаповнену автономну систему опалення. Паливо (дрова, брикети, вугілля кам‘яне) завантажують на чавунні колосникові грати. Всі три дверці можна перевісити на інший бік. ККД не нижче 85 %, ефективність роботи котла висока. Теплообмінник зроблений зі сталі товщиною 6 мм, під декоративною обшивкою корпусу — теплоізоляція, шар мінеральної вати (4 см).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Варочная поверхность | Немає |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Серия | Vulcan |
| Потужність, кВт | 15 |
| Кількість ходів теплообмінника | 4 полиці, 3 хода |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 290х266х500 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 1213х490х870 |
| Об‘єм топки, дм³ | 38,5 |
| Опалювальна площа до, м² | 140 |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 6 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 1113х490х870 |
| Вид палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вага котла без води, кг | 240 |
| Порт під пелетний пальник | Немає |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| ККД, % | 85 |
| Зливний патрубок | 3/4" в |
| Об‘єм води в котлі, л | 65 |
| Кількість чавунних колосників | 2 |
| Необхідна тяга в димоході | 10-20 |
| Артикул | 37354VSF15V30 |
| Виведення димоходу | Горизонтальний |
| Випробувальний тиск, бар | 4 |
| Сторона відкриття дверей | Універсальна |
| Тип колосникових грат | Чавунні |
| Площа теплообміну, м² | 2,2 |
| Порт під групу безпеки | 1" |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 220х266 |
| Порт під ТЕН | Немає |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 160 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Порт під регулятор тяги | 3/4" в |
| Автоматика | Немає |
| Розмір колосника, мм | 250х250 |
| Порт під вентилятор | 72х123 |
| Димохідна коробка | Немає |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Товщина теплоізоляції, мм | 40 |
| Тип изделия | Твердопаливний котел |
- Цена: 38 220 ₴
- Под заказ
- Код: SD00050457
Отправка с 14 мая 202638 220 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


