+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70
КЕШ-БЕК 50% доставки








Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Vulcan Up VUSFW 35
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Vulcan Up VUSFW 35 призначений для опалення побутових, виробничих та інших приміщень. Паливом для такого котлоагрегату можуть бути дрова, відходи деревини, кам‘яне вугілля, брикети з торфу або тирси, шматковий торф. Приблизна площа, яку може обігріти такий казан – 330 (±10 %) кв. м. Виріб обладнаний чавунними колосниковими ґратами. Установку та перший запуск мають виконувати лише працівники спеціалізованих організацій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Варочная поверхность | Немає |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Серия | Vulcan UP |
| Потужність, кВт | 35 |
| Кількість ходів теплообмінника | 2 полиці, 3 ходи |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 900х520х528 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 1470х710х1190 |
| Об‘єм топки, дм³ | 247 |
| Опалювальна площа до, м² | 330 |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 6 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 1370х710х1190 |
| Вид палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вага котла без води, кг | 550 |
| Порт під пелетний пальник | Немає |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| ККД, % | 88 |
| Зливний патрубок | 3/4" в |
| Об‘єм води в котлі, л | 185 |
| Кількість чавунних колосників | 4 |
| Необхідна тяга в димоході | 28-35 |
| Артикул | 38741UP35 |
| Виведення димоходу | Горизонтальний |
| Випробувальний тиск, бар | 4 |
| Сторона відкриття дверей | Ліва |
| Тип колосникових грат | Водяні+чавунні |
| Площа теплообміну, м² | 4,7 |
| Порт під групу безпеки | 1" |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 520х310 |
| Порт під ТЕН | Немає |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 220 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Порт під регулятор тяги | Немає |
| Автоматика | Немає |
| Розмір колосника, мм | 250х250 |
| Порт під вентилятор | 72х123 |
| Димохідна коробка | Немає |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Товщина теплоізоляції, мм | 40 |
| Мoдель | VUSFW35 |
| Тип изделия | Твердопаливний котел |
- Цена: 79 643 ₴
- Под заказ
- Код: SD00044843
Отправка с 16 мая 202679 643 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


