+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70
КЕШ-БЕК 50% доставки




Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Vulcan SF 20
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Котел твердопаливний Thermo Alliance Vulcan SF 20 V2.0 працює з високою ефективністю, його ККД — не нижче 85 %. Сталевий водогрійний пристрій забезпечить теплом автономну опалювальну систему, яка обігріває приміщення площею до 200 кв. м. Завантаження палива ручне, проте завдяки наявності порту під пелетний пальник котел може бути переобладнаний під автоподачу пелет. Колосники чавунні, теплообмінник зроблений зі сталі товщиною 6 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Варочная поверхность | Немає |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Серия | Vulcan |
| Потужність, кВт | 20 |
| Кількість ходів теплообмінника | 4 полиці, 3 хода |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 487х316х500 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 1350х560х890 |
| Об‘єм топки, дм³ | 73 |
| Опалювальна площа до, м² | 200 |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 6 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 1340х550х880 |
| Вид палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вага котла без води, кг | 305 |
| Порт під пелетний пальник | Немає |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| ККД, % | 87 |
| Зливний патрубок | 3/4" в |
| Об‘єм води в котлі, л | 80 |
| Кількість чавунних колосників | 2 |
| Необхідна тяга в димоході | 10-20 |
| Артикул | 36552VSF20 |
| Виведення димоходу | Горизонтальний |
| Випробувальний тиск, бар | 4 |
| Сторона відкриття дверей | Універсальна |
| Тип колосникових грат | Водяні |
| Площа теплообміну, м² | 2,7 |
| Порт під групу безпеки | 1" |
| Порт під ТЕН | Немає |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 180 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Порт під регулятор тяги | 3/4" в |
| Автоматика | Немає |
| Розмір колосника, мм | 200х300 |
| Порт під вентилятор | 72х123 |
| Димохідна коробка | Немає |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Товщина теплоізоляції, мм | 30 |
| Мoдель | VSF20 |
| Тип изделия | Твердопаливний котел |
- Цена: 60 262 ₴
- Под заказ
- Код: SD00042655
Отправка с 13 июня 202660 262 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


