+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70
КЕШ-БЕК 50% доставки




Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Magnum SFW 12 з водяними колосниками (4 мм)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конструкція сталевого котла твердопаливного Thermo Alliance Magnum SFW 12 забезпечує ефективне використання тепла, що виділяється при спалюванні різних видів твердого палива: дров, відходів деревини, брикетів з торфу або тирси, кам’яного вугілля. Колосникові грати комбіновані — під чавунними колосниками знаходяться стальні безшовні труби для попереднього підігрівання води, що надходить з контуру опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Варочная поверхность | Немає |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Серия | Magnum |
| Потужність, кВт | 12 |
| Кількість ходів теплообмінника | 1 полиця, 1 хід |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 495х310х308 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 970х500х715 |
| Об‘єм топки, дм³ | 48 |
| Опалювальна площа до, м² | 120 |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 4 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 870х500х715 |
| Вид палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вага котла без води, кг | 120 |
| Порт під пелетний пальник | Немає |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| ККД, % | 82 |
| Зливний патрубок | Немає |
| Об‘єм води в котлі, л | 41,6 |
| Кількість чавунних колосників | 1,5 |
| Необхідна тяга в димоході | 10-20 |
| Артикул | 18239MSFW12 |
| Виведення димоходу | Вертикальний |
| Випробувальний тиск, бар | 3 |
| Сторона відкриття дверей | Універсальна |
| Тип колосникових грат | Водяні+чавунні |
| Площа теплообміну, м² | 1,4 |
| Порт під групу безпеки | Немає |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 225x310 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/4 |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 130 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Порт під регулятор тяги | 3/4" в |
| Автоматика | Немає |
| Розмір колосника, мм | 200х300 |
| Порт під вентилятор | 72х123 |
| Димохідна коробка | Є |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Товщина теплоізоляції, мм | 23 |
| Мoдель | MSFW12 |
| Тип изделия | Твердопаливний котел |
- Цена: 22 169 ₴
- Под заказ
- Код: SD00024336
Отправка с 13 июня 202622 169 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


