+380 (67) 230-17-33
+380 (50) 296-77-70
КЕШ-БЕК 50% доставки




Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Magnum SF 10 (4 мм)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручне завантаження палива, дверцята, які можна перевішувати, решітка з чавуну. Простий та надійний котел твердопаливний Thermo Alliance Magnum SF 10 обладнаний портами під ТЕН, під механічний регулятор тяги, люком для встановлення вентилятора. Водогрійний пристрій забезпечить теплом опалювальну автономну систему, розраховану на обігрів будівлі площею до 100 кв. м. Корпус котла зроблений зі сталі, стінки подвійні, між ними знаходиться водяна сорочка. Теплоізоляція зроблена з мінеральної вати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Варочная поверхность | Немає |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Серия | Magnum |
| Мoдель | MSF10 |
| Тип изделия | Твердопаливний котел |
| Потужність, кВт | 10 |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 4 |
| Вага котла без води, кг | 105 |
| Кількість ходів теплообмінника | 1 полиця, 1 хід |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 405х310х308 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 870х500х715 |
| Об‘єм топки, дм³ | 38 |
| Опалювальна площа до, м² | 100 |
| Вид палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Гарантія | 36 міс. |
| Порт під пелетний пальник | Немає |
| ККД, % | 80 |
| Зливний патрубок | Немає |
| Об‘єм води в котлі, л | 35 |
| Кількість чавунних колосників | 1,5 |
| Необхідна тяга в димоході | 10-20 |
| Артикул | 15902MSF10 |
| Виведення димоходу | Вертикальний |
| Випробувальний тиск, бар | 3 |
| Сторона відкриття дверей | Універсальна |
| Тип колосникових грат | Чавунні |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 220х310 |
| Площа теплообміну, м² | 1 |
| Порт під групу безпеки | Немає |
| Порт під ТЕН | 1" 1/4 |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 130 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Порт під регулятор тяги | 3/4" в |
| Автоматика | Немає |
| Розмір колосника, мм | 200х300 |
| Порт під вентилятор | 72х123 |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Товщина теплоізоляції, мм | 23 |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Димохідна коробка | Є |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 770х500х715 |
- Цена: 24 608 ₴
- Под заказ
- Код: SD00021999
Отправка с 13 июня 202624 608 ₴
+380 (67) 230-17-33
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


