



Піч-буржуйка 4 мм з радіатором та варильною поверхнею 5 мм.
Піч-буржуйка з радіатором та варочною поверхнею Metalzavod BP-100RV на дровах: компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього обігріву приміщень та для приготування їжї.
Особливості:
«Лабіринт» у топковій камері: пластини, що подовжують димовий канал - а відповідно подовжуються рух диму, збільшують КПД печі та зменшують витрати пального.
Наявність варильної поверхні із 5 мм сталі.
Наявність радіаторних бічних поверхонь, що забезпечують більшу опалювальну площу, при невеликих габаритах печі.
Ніжки , що знімаються дозволяють більш компактно перевозити піч.
Піч обладнана поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу. Шибер розташовано в оголовку димоходу. Повертаючи ручку шибера, можна збільшувати або зменшувати перетин димового каналу, і цим регулювати інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу зі сталі змінює переріз димового каналу на 85%. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів.
Щільне прилягання дверцят до корпусу печі забезпечується за рахунок внутрішнього вкладиша. Така особливість запобігає підсмоктуванню повітря.
Технічні характеристики:
Корпус печі виготовлений з листа 4мм.
Варильна поверхня 5мм.
Піч обладнана шибером для зміни перетину димоходу.
Приєднувальний Ø патрубку димоходу - 110 мм під трубу димоходу Ø108 мм.
Двері поворотні з затвором 180х110 мм.
Двері зольної камери поворотні 60х110 мм.
Колосник 180х430 змінний.
Габарити печі (В*Ш*Г): 803х260х485 мм з урахуванням ніжок.
Висота ніжок - 203 мм.
Піч-буржуйка пофарбована вогнестійкою фарбою чорного кольору.
Паливо - брикети з деревини, дрова.
Комплектація: піч, ніжки для печі, знімна колосникова решіткаю
Рекомендація:
Температура пічних газів повинна забезпечувати достатній резерв тяги, але для цього потрібно грамотно розташувати оголовок димової труби. Він не повинен потрапляти до зон підвищеного тиску. Оптимальне розташування оголовка труби - вище ковзана даху на 1,5-2 м.
ОСОБОВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: піч повинна бути встановлена на негорючому постаменті, висотою не менше 100 мм, та повинен виступати неменше як по 300 мм з кожної зі сторін печі Це являється запорукою безпечної експлуатації печі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-завод |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 43 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Выносная топка | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Отопительно-варочная |
| Номинальная мощность | 9 Вт |
| Площадь обогрева | 65 кв.м |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Состояние | Новое |
| Толщина материала топки | 4 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Объем камеры сгорания | 16.5 л |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 803 мм |
| Высота топочной дверцы | 180 мм |
| Глубина | 485 мм |
| Диаметр дымохода | 108 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Ширина топочной дверцы | 110 мм |
- Цена: 6 699 ₴
- В наличии
- Код: BP-100RV
6 699 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


