




Піч-буржуйка опалювальна 4 мм.
Піч-буржуйка Metalzavod BP-60 опалювальна для дров – компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього обігріву приміщень.
Особливості:
Піч обладна поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу. Шибер розташовано в оголовку димоходу. Повертаючи ручку шибера, можна збільшувати або зменшувати перетин димового каналу, і цим регулювати інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу зі сталі перекриває переріз димового каналу на 85%. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів. Щільне прилягання дверцят до корпусу печі забезпечується за рахунок внутрішньої вставки. Така особливість запобігає підсмоктуванню повітря та чадінню всередені приміщення.
Технічні характеристики:
Корпус печі виготовлений із листової сталі, товщиною 4 мм.
Піч обладнана шибером для зміни перетину димоходу.
Приєднувальний Ø патрубку димоходу - 110 мм під трубу димоходу Ø 108 мм.
Двері поворотні з затвором 220 х 152 мм.
Двері зольної камери поворотні 43 х 152 мм.
Колосник 245 х 470 мм змінний.
Має підставку, висотою 220 мм.
Габарити печі (В*Ш*Г) 849х286х 658 мм (з урахуванням підставки).
Габаритні розміри підставки (ВхШхД) 220 х 286 х 506 мм.
Піч-буржуйка пофарбована вогнестійкою фарбою чорного кольору.
Паливо - брикети з деревини, дрова.
Комплектація: Піч, підставка для печі, змінна колосникова решітка.
Рекомендація: Температура пічних газів повинна забезпечувати достатній резерв тяги, але для цього потрібно грамотно розташувати оголовок димової труби. Він не повинен потрапляти до зон підвищеного тиску. Оптимальне розташування оголовка труби - вище ковзана даху на 1,5-2 м.
ОСОБОВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: піч повинна бути встановлена на негорючому постаменті, висотою не менше 100 мм, та повинен виступати неменше як по 300 мм з кожної зі сторін печі Це являється запорукою безпечної експлуатації печі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-завод |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 41 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Выносная топка | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Отопительная |
| Номинальная мощность | 7 Вт |
| Площадь обогрева | 50 кв.м |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Состояние | Новое |
| Толщина материала топки | 4 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Объем камеры сгорания | 47.7 л |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 849 мм |
| Глубина | 658 мм |
| Диаметр дымохода | 108 мм |
| Ширина | 286 мм |
- Цена: 5 697 ₴
- В наличии
- Код: BP-60
5 697 ₴
- +380 (50) 296-77-70
- +380 (63) 826-83-81
- +380 (44) 334-72-89
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0018:00
- Воскресенье10:0018:00


